معرفی کتاب داستان به مناسب هفته کتاب و کتاب خوانی


۲۵ آبان ۱۴۰۰ / ۲۲:۰۱:۳۶
۴۰۸
۱۲


سلام بچه ها امیدوارم حالتون عالییییییی باشه به مناسب هفته کتاب امروز یه وبلاگ معرفی کتاب داریم لطفا به خلاصه ای از کتاب توجه کنید عکس جلد های مختلف آقای ماجیکا رو هم براتون می زارم

آقای ماجیکا و بازرس مدرسه

آقای ماجیکا (آموزگار کلاس سوم که قبل از معلمی جادوگر بوده است)، جودی، توماس و برادر دوقلویش پیت (از شاگردان کلاس سوم) نماینده‌ خیراند و همیش بیگ‌مور (شاگرد بدجنس کلاس سوم) و ویلهلمینا وارلاک (جادوگر بدکار و دشمن آقای ماجیکا) نماینده‌‌ شر. دوستی، همدلی و هوشمندی عامل موفقیت بچه‌های کلاس سوم دبستان سنت بارتی است. آن‌ها با اتحاد، کارتیمی و مسئولیت‌پذیری می‌توانند بر نیروی شر غالب ‌شوند.
در پشت جلد کتاب «آقای ماجیکا و بازرس مدرسه» می‌خوانیم: «بیچاره آقای ماجیکا با آمدن بازرس مقرراتی، پاک توی دردسر می‌افتد. بعد هم خودش را تبدیل به خرچنگ می‌کند و اوضاع بدتر می‌شود. حالا بچه‌ها باید از خانم وارلاک، جادوگر بدجنس، بخواهند که این طلسم را باطل کند.»
کتاب «آقای ماجیکا و بازرس مدرسه» سراسر اتفاق‌هایی است که در مدرسه‌ سن بارتی رخ می‌دهد. از آمدن بازرس سخت‌گیر و بداخلاق به مدرسه، خرچنگ‌شدن آقای ماجیکا، اجرای کنسرت به رهبری خانم وارلاک، بزرگ‌شدن ماکت‌هایی که بچه‌های کلاس سوم ساخته بودند و ... که همه‌ این‌ها اتفاق‌های خنده‌دار و ماجراجویانه‌ای را رقم می‌زند و خواننده را تا پایان کتاب با خود همراه می‌کند.
 مجموعه کتاب‌های ماجراهای آقای ماجیکا برای کودکانی که داستان‌های هیجان‌انگیز و ماجراجویانه را دوست دارند جذاب و خواندنی است. 
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.